Chcesz zostać Wystawcą Targów HOME?
Zadzwoń lub napisz do nas!

+48 501 687 458, e-mail: biuro@targihome.pl

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Celem międzynarodowej kampanii "MADE IN PORTUGAL naturally" jest zwrócenie uwagi klientom z całego świata na innowacyjność portugalskich produktów wyposażenia i wykończenia wnętrz, wyróżniających się wysoką jakością i silną tradycją oraz na jej zróżnicowaną i wartościową ofertę.


Wysoką jakość produktów portugalskich, pragniemy pokazać na przykładzie wybranych aranżacji wnętrz, dostępnych do obejrzenia w Wirtualnym Salonie 360o oraz za pomocą filmu promocyjnego „MADE IN PORTUGAL naturally”.

Ww. materiały promocyjne kampanii dostępne są na stronie www.portugalnaturally.pt, gdzie znajduje się również interaktywny katalog portugalskich producentów, celem ułatwienia nawiązania międzynarodowych kontaktów biznesowych.

 

Portugalski sektor artykułów wyposażenia wnętrz ma silne tradycje w sztuce rzemiosła, jakości wyrobów i ukierunkowaniu na klienta. Obejmuje on branżę meblarską, oświetleniową, tekstyliów domowych, artykułów gospodarstwa domowego, ceramiki dekoracyjnej i użytkowej, sztućców, szkła i kryształu, wyróżniając się dużą zdolnością do innowacji i do tworzenia nowych trendów, a przede wszystkim, cieszy się ogromnym uznaniem na całym świecie.

 

Portugalski sektor materiałów budowlanych stawia na innowacje i technologię, podążając za nowymi trendami i zapewniając zróżnicowaną, wysoce wydajną, wysublimowaną i dobrze zaprojektowaną gamę swoich produktów. Obejmuje on wyroby z kamienia, ceramiki, drewna, korka, metali, cementu, gipsu, betonu, tworzywa sztucznego, szkła oraz farby i lakiery.

 

Portugalia to kraj, w którym kultura i tradycja współistnieją z wzornictwem, technologią oraz badaniami i rozwojem.  Jakość, autentyczność i ekskluzywność charakteryzują produkcję portugalskich towarów, które są wybierane przez wiodących międzynarodowych klientów. Mając prawie dziewięć wieków historii, Portugalia jest krajem innowacyjnym, wysublimowanym i patrzącym w przyszłość, w którym zrównoważony rozwój jest priorytetem.

 

Źródło: aicep Portugal Global

Zdjęcia: © AICEP 2021

 

"MADE IN PORTUGAL naturally"

11 maja 2021