Chcesz zostać Wystawcą Targów HOME?
Zadzwoń lub napisz do nas!

+48 501 687 458, e-mail: biuro@targihome.pl

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Druk na tkaninie to popularna forma znakowania odzieży i wszelkich materiałów tekstylnych. Coraz popularniejszy staje się druk punktowy na tkaninach wykorzystywanych w meblarstwie. Usługa druku na tkaninach przyda się nie tylko indywidualnym klientom, ale również producentom odzieży, a także producentom w branży meblarskiej. Firma SpiroPrint oferuje usługi na najwyższym poziomie z zachowaniem wszelkich standardów i wykorzystaniu nowoczesnych technologii. Specjalizuje się w metodzie haftu, która przez wielu jest uważana za niezniszczalny system znakowania tkanin. Haft komputerowy jest odporny na pranie i prasowanie w wysokich temperaturach, a także niepodatny na uszkodzenia mechaniczne. Umożliwia to naniesienie haftu nawet na niewielkie tkaniny i zapewniamy starannie odwzorowanie nawet skomplikowanych logotypów.

 

Firma zapewnia również precyzyjne drukowanie materiałów poliestrowych i bawełnianych, wykonywanych technologią FullColor. Metoda wykorzystuje nowoczesną technologię nanoszenia nadruku na materiał, przy czym nie zmienia struktury tkaniny i zachowuje jej naturalną elastyczność i miękkość. Nadruk FullColor jest precyzyjnie naniesiony, z dbałością o każdy szczegół. Wykonujemy także nadruki punktowe FullColor m.in. na bawełnie i poliestrze. Każdy wzór jest doskonale nadrukowany, idealnie odwzorowując cały projekt. Nadruki są niezwykle trwałe i nie odbarwiają się przy kontakcie z wodą.

Nasza drukarnia tekstylna realizuje indywidualne projekty, hurtowe zamówienia, a także jest gotowa podjąć bezpośrednią współpracę z branżą odzieżową, meblarską i wszelkimi innymi producentami związanymi z materiałami tekstylnymi. Nadruki na tkaninach są wysokiej jakości, a metody nadruku dobierane indywidualnie pod dany materiał tak, aby naniesiony wzór był solidny i trwały. Każde zamówienie jest realizowane indywidualnie a końcowy efekt przechodzi kontrolę jakości, aby gotowy produkt spełniał najwyższe wymagania klienta. Więcej informacji na https://SpiroPrint.pl

 

23 marca 2022

SpiroPrint - druk na tkaninie