Agnieszka Pilars

konsultantka ds. organizacji targów i szkoleń z 19 letnim doświadczeniem w branży dekoracyjnej. Wieloletni wydawca magazynów branżowych. Właścicielka firmy Pilars Media
Organizatorka i koordynatorka Targów HOME

Targi HOME tworzą osoby, które wiele lat temu połączyła branża wnętrzarska. I choć mnóstwo się od tego czasu zmieniło, zamiłowanie do piękna i nasza znajomość trwa do dziś. Wierzymy, że wspólnie z Wami uda nam się stworzyć cykliczne wydarzenie, które stanie się przestrzenią do spotkań B2B dla branży wnętrzarskiej.

Trzecia edycja naszych Targów HOME odbyła się w dniach 12-13.09.2023 w MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel, ul. Poznańska 177, 05-850 Ożarów Mazowiecki k/ Warszawy. Kolejna edycja Targów Home odbędzie się w dniach 28 i 29 lutego 2024 roku. Serdecznie zapraszamy do udziału jako wystawcy i uczestnicy.

Tylko spotkania budują relacje i pozwalają na obcowanie z pięknem wnętrz. Nie ma nic wspanialszego niż dotyk tkanin, połysk szkła czy blask dekoracji, prawda? Jeśli dzielisz z nami tę pasję, poznaj nas bliżej i zacznij wspólnie tworzyć Targi HOME, czyli miejsce, w którym spotyka się branża wnętrzarska. 

Poznaj nas bliżej

Kim jesteśmy?

Chcesz zostać Wystawcą Targów HOME?
Zadzwoń lub napisz do nas!

+48 501 687 458, e-mail: biuro@targihome.pl